Bireysel Gelişim Günleri – Medya ve Sanat

Bireysel Gelişim Günleri Medya&Sanat, ODTÜ Verimlilik Topluluğu’nun bireyleri iş hayatı ve günlük yaşam konusunda bilgi ve becerilerini artırmayı amaçlayan, Medya ve Sanat’ın farklı alanlarından konuşmacıların tecrübelerini paylaşacağı, seminerlerden oluşan projesidir. Proje ideal sayıda katılımcıyla, interaktif bir ortamda; Medya ve Sanat alanında bilgili, deneyimli ve alanında uzman konuşmacıların önderliğinde katılımcılara bireysel yaşamları ve mesleki gelişimleri konusunda katkıda bulunmaktadır.

Bu sene ilk kez gerçekleşecek olan Bireysel Gelişim Günleri Medya&Sanat, 22 Kasım Cuma Günü ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.
*Etkinliğimiz “ÜCRETSİZ”, “ENGELSİZ” ve “SERTİFİKALI”dır.

*Oturumlar ve başvurularla ile ilgili gelişmeleri öğrenmek için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!

Bireysel Gelişim Günleri

Bireysel Gelişim Günleri, topluluğumuzun kişisel gelişim odaklı projesi ve Ankara’nın en büyük kişisel gelişim etkinliklerinden biridir. Yıl içerisinde BGG Medya ve Sanat ve Bireysel Gelişim Günleri olmak üzere iki etkinlik düzenlemektedir. BGG Medya ve Sanat bu sene 22 Kasım’da KKM A salonunda 5 konuşmacıyla gerçekleşecektir. Bireysel Gelişim Günleri’ni ise 7-8 Mart tarihinde, her yıl olduğu gibi bu yıl da alanında uzman 12 konuşmacı gerçekleştireceğiz. 2018 senesinde toplam 1925 kayıt ve 439 farklı katılımcımızı Bireysel Gelişim Günleri etkinliğimizde ağırladık. Katılımcılarımız okulumuz ile sınırlı kalmayıp, 40 farklı üniversiteden ve 104 farklı bölümden gelmektedir. Tüm etkinliklerimizde olduğu gibi bu etkinliklerimiz de ücretsiz, sertifikalı ve engelsizdir.

Bireysel Gelişim Günleri Facebook Sayfası