Generation

Generation Projesi, ODTÜ Verimlilik Topluluğunun bünyesine 2020 yılında kattığı, son yılların popüler konusu olan veri bilimi ve analizini mercek altına alan bir projemizdir.

L.E.G.O

L.E.G.O. her sene topluluğumuzu tanıtmak amacıyla düzenlediğimiz bir yarışma!

Çözüm Sende!

‘’ Sorunun Değil, Çözümün Bir Parçası ‘’ olmak için çalıştığımız sosyal sorumluluk projemiz.

Kybele

Topluluk üyelerimizin, ilgi duydukları veya araştırarak öğrendikleri konularda yazılar yazmasıyla oluşan, yılda bir kez çıkardığımız dergimiz.

W'EQUAL

Bireylerin sosyal ve iş hayatında eşit hak ve avantajlara sahip olması ve toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda farkındalık yaratmak doğrultusunda etkinlikler düzenleyen projemiz.

ODTÜlüler için Gelecek Planları

ODTÜ öğrencilerini düzenlenen paneller ve söyleşilerle, farklı şirketlerden alanında uzmanlaşmış mühendisler ve yöneticilerle buluşturduğumuz projemiz.

VakaVT

Üniversite öğrencilerinin vaka analizi konusunda deneyim kazanması, kısıtlı zamanda sorun çözme becerilerini geliştirmeleri, iş hayatında karşılaşılabilecek sorunlarla şimdiden tanışmalarını hedeflediğimiz ulusal vaka analizi yarışmamız.

Yönetim ve Mühendislik Günleri

Yönetim ve mühendislik içerikli konularda her yıl düzenlediğimiz, bu alanda kendini geliştirmek isteyen öğrencilere, öğretim üyeleri ve iş dünyasından isimlerle bir araya gelip, öğrenip, düşünüp, fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam sağladığımız projemiz.

Free WordPress Themes, Free Android Games