Kybele kariyer alanında öne çıkan topluluğumuzun sosyal platformudur. Bu platform; Kybele dergimiz ve 2014’ten beri aktif olan Kybele Blog internet sayfamızdan oluşmaktadır. Türkiye ve Dünya’da yaşanan güncel olayları takip edebileceğiniz platformumuzda ” Lojistik, Enerji, Bankacılık, Turizm, Tarım, Markalaşma, Global Dünya, Dijital Dönüşüm, Entelektüel Sermaye, Sinema Endüstrisi-Kaos Teorisi, Teknolojik Gelişmeler, Müzik Endüstrisi, Spor Endüstrisi, Kültür Sanat Tarihi ” gibi konulara değinilmekte ve sosyal medya hesaplarımızda takipçilerimize sunulmaktadır.

Başta bülten olarak hazırlanmış olan platformumuzu 2004’ten bu yana ücretsiz olarak dergi formunda sizlerle buluşturuyoruz. Kybele dergimizde; topluluk üyeleri birlik içinde, özgür bir düşünce ortamında ve profesyonel bir şekilde iş yapma deneyimi kazanırlar. Üyelerimizin ilgi duydukları, araştırarak öğrendikleri alanlarda yazdıkları yazılar, çeşitli röportajlar dergimizin içeriğinde bulunmaktadır.

Kybele Projesi, yıl içinde düzenlediği etkinlikler, söyleşiler ve hazırladığı dergi ile üyelerimizin öğrenci kimlikleriyle birlikte yazar sıfatını üstlenmesine ve kendilerini birçok farklı alanda geliştirmesine olanak sağlar.

Dergimizin Son Sayısına Göz Atın!

    Her yıl yeni bir sayısı yayımlanıp ücretsiz olarak okuyuculara ulaştırılan “Kybele” dergimizin son sayısını online olarak okuyabilirsiniz.

Ali Alperen Emre

Kybele Proje Lideri
alialperen.emre@odtuvt.org.tr

Yiğit Alp Erdoğdu

Kybele'den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi
yigitalp.erdogdu@odtuvt.org.tr